SANISTAL, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
SANISTAL, UAB

SANISTAL, UAB

Banjë, Energjia dhe burimet natyrore, Energjisë alternative, Furnizimin me pajisje hidraulike, Industria, prodhimi +15

Raudondvario pl. 127
LT-47188, Kaunas, Lituani
+370 37487 089
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 111802839
Kodi vat: 118028314
Ss code siguruesi: 924232
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 8:00-17:00
VI 9:00-14:00

Degët

SANISTAL, UAB Vilniaus filialas
Linkmenų g. 15, LT-09300
Vilnius, Lituani
rodyklė
SANISTAL, UAB Vilniaus filialas
Ukmergės g. 317B, LT-06305
Vilnius, Lituani
rodyklė
SANISTAL, UAB vonios kambario dizaino salonas
Savanorių pr. 171, LT-50177
Kaunas, Lituani
rodyklė
SANISTAL, UAB centrinis metalų sandėlis
Raudondvario pl. 150, LT-47174
Kaunas, Lituani
rodyklė
SANISTAL, UAB Klaipėdos filialas
Šilutės pl. 83, LT-94101
Klaipėda, Lituani
rodyklė
SANISTAL, UAB Šiaulių filialas
Metalistų g. 3, LT-78109
Šiauliai, Lituani
rodyklė
SANISTAL, UAB Panevėžio filialas
Beržų g. 54, LT-36148
Panevėžys, Lituani
rodyklė
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi SANISTAL, UAB Karte biznesi